İçeriğe geç

Organizasyonlar

Kurumsal Tekne Tur Organizasyonları

 

Kaçmaz tur teknelerimiz ile İstanbul’da şirketlere özel lansman yemekleri, bayi toplantısı ve motivasyon gezileri için tekne turu hizmetleri sunuyoruz.

 

Yoğun iş temposunun bunaltıcı havasına biraz ara vermek için tekne turu fırsatı tüm çalışanları moralize ederek, motivasyonunu artıracak. Denizin sesi, Boğaz’ın ihtişamı ve güneşin ışıltısı ile İstanbul semalarında gerçekleşen Boğaz Turunda Kaçmaz Tur profesyonel ekibi ve konforlu yatları ile hizmetinizde!İş toplantılarınızı kapalı mekanlarda gerçekleştirmekten sıkılıp, farklı ve sıra dışı bir ortam arıyorsanız, İstanbul’un eşsiz kıyılarında gezintiye çıkmışken Rumelihisarı’nın erguvan kokusu ve boğazın içaçıcı havasıyla toplantılarınıza da baharı getirebilirsiniz.Tekne turu ile hem çalışanların hem de iş toplantılarınızın verimini sağlamanız mümkün. Yemekli, yemeksiz ya da kokteyl tarzında bir gezi planlamanız durumunda, Kaçmaz Tur leziz mutfağı ve özel eğitilmiş personelleri ile kusursuz bir organizasyon sunuyor. Tekne turu Boğaz semalarında devam ederken, gün batımında fotoğraflar çekebilir, Boğaziçi’nin ahenkle dans eden ışıklarında şehrin keşmekeşinden uzakta, mavinin sükûnetinde yenilenebilirsiniz.Tekne ve yatlarımızı ister grup halinde ister özel olarak kiralama yapabilme imkanına sahipsiniz. Kapalı mekanlardan sıkıldıysanız, farklı bir organizasyon planlıyorsanız Kaçmaz Tur, yüksek standartlarda uygun maliyet ile kaliteyi sunar. İstediğiniz saatler arasında kiralama yaparak belirlediğiniz kadar turu sürdürebilirsiniz.

Boğazın eşsiz ve göz kamaştıran güzelliği karşısında hakimiyetin sizde olduğu bir iş yemeğini tasavvur ettiğinizde misafirlerinizi etkilemeniz kaçınılmaz olacaktır.
Sunduğumuz imkan ve olanaklar çerçevesinde ağırladığınız ve sizin ev sahipliğinizle geçecek olan yatta iş yemeği konseptleri seçenekleriyle karşınızdayız.

Düğün Nişan Kına

 

Kaçmaz tur teknelerimiz ile İstanbul Boğazın 'da düğün,nişan,kına ve bekarlığa veda partileri için tekne turu hizmetleri sunuyoruz.

 

Teknede düğün İstanbul çiftlerinin son yıllarda çok ilgi gösterdiği bir düğün organizasyonu seçeneği. Birçok gelin – damat adayı “Olmuşken farklı bir düğün olsun, davetliler hava alsınlar, deniz görsünler, İstanbul’un güzel yapılarını doya doya seyretsinler” diye düşünüyor.

Düşünün; eğlenceli bir ortamdasınız, üstünüzde bulutlar ve Topkapı Sarayı, Beylerbeyi Sarayı, Anadolu ve Rumeli Hisarları, Ayasofya gibi mekanları izleyerek denizin üstünde seyrediyorsunuz. Güzel olmaz mı? Evet, güzel oluyor.

Nişan, düğün ve kına gecesi organizasyonları için Kaçmaz Tur ile anlaşan çiftler ve davetlileri her bir ayrıntısı ince ince düşünülmüş, profesyonel bir şekilde hazırlanmış bir organizasyonun içerisinde yer almanın keyfini ve lüksünü yaşıyorlar. Arka planında olağanüstü güzellikteki tarihi mekanların bulunduğu fotoğraflar da bu güzel saatleri hiçbir zaman unutmamalarını sağlıyor. Konuklar teknenin iç ve dış süslemelerine ayrı, İstanbul’u süsleyen birbirinden güzel yapılara ve eserlere ayrı hayran olurken saatler su gibi akıp geçiyor. Ve düğün bittiğinde teknedeki insanların güzel anılarına bir yenisi eklenmiş oluyor.

Nişan töreninizde konuklarınızı denizin üstünde ağırlamak, onlarla beraber İstanbul Boğazı’nın etkileyici manzarası eşliğinde unutamayacak güzellikte saatler geçirmek isterseniz Kaçmaz Tur bütün olanaklarıyla, işini bilen tecrübeli personeliyle, usta servis elemanlarıyla sizi ve misafirlerinizi konuk etmeye hazır…

Özel Toplantılar

 

Mezuniyet

Mezuniyet gecenizi masalsı bir şekilde geçirmek istiyorsanız İstanbul boğazında tatlı bir şekilde ilerleyen, sizi boğazın serin sularının sakinliği ile sarmalayan ve milyonlarda ışığın enerjisi ile donatan teknede mezuniyet balosunu tercih edebilirsiniz.

İftar

Teknede İftar Yemeği, Teknede iftar yemeklerinizi boğazın en kaliteli tekne ve yatlarında organize ederek keyifli hale getiriyoruz. İster ailenizle katılabileceğiniz ister şirketinize özel düzenleyeceğiniz iftar organizasyonlarını kişi sayınıza ve bütçenize uygun ve kendi oluşturacağınız menülerle cevap verebileceğimiz gibi, organizasyonlarınızı en unutulmaz hale getirebiliriz. Teknede iftar, kapalı mekanlarda, otellerde ve kırlarda yapılanlara göre çok daha uygun ve çok daha avantajlı. Teknede iftar yemeği keyfini yaşayın.. Boğaz’da bir çayın keyfi hiçbir şeye benzemiyor diyenlerdenseniz eğer teknede iftar turu sizin için ideal bir etkinlik olacaktır.

Evlilik Teklifi

Teknede evlenme teklifinizi yaparak ve belki de duyup duyacağınız en özel ‘evet’ iniz ile birlikte mutluluktan uçmak ve uçurmak için Kaçmaz Tur, konforunu ve özel eğitimli ekibini hizmetinize sunuyor! Bu en özel anınızda siz teknede evlenme teklifinizi gerçekleştirirken yatımız İstanbul’un eşsiz semalarında sizi gezintiye çıkaracak.

Doğum Günü

Teknemiz İstanbul semalarında dolaşırken, siz eğlencenin ve sonsuz maviliğin tadını çıkarabilirsiniz. İsterseniz güneşin ışıltısında isterseniz mehtabın güzelliği altında yeni yaş kutlamasını gerçekleştirebilirsiniz. Hem yeni yaşa nasıl girilirse, bir sonraki yaş gününe kadar öyle geçermiş inancıyla yola çıkarak teknede doğum günü partisi planlamak için doğru adrestesiniz!